İlçemiz Köprübaşı Mahallesinde, eşi ile birlikte ikamet eden EROL SOYLU isimli vatandaşımız evinde ziyaret edildi. Yaklaşık 30 yıldan beri, geçirdiği omurilik felci nedeniyle hareket edemeyen Erol SOYLU ‘nun tüm ihtiyaçlarını eşi karşılamakta; Devletimizce engelli vatandaşlarımıza verilen 2022 engelli aylığı, Bakım aylığı ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından verilen desteler ile geçimini devam ettiren aile, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Hendekte ikamet eden, öncelikle yaşlı ve engelli vatandaşlarımız olmak üzere, ziyaretlerine devam eden Kaymakam BURHAN; “Hendek İlçemizde göreve başladığımızdan beri vatandaşlarımızla iç içe olmaya, onları kendi evlerinde ziyaret etmeye ve onların sıkıntı ve taleplerini ilk ağızdan dinlemeye gayret gösteriyoruz” şeklinde konuştu.
 
 
 
 
Kaymakam Orhan BURHAN ile beraberinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Meral UYGUN ile birlikte Süleymaniye Mahallesinde ikamet eden, Hendek şehitlerinden, Kemal YANIK ‘ın kardeşi olan Cemal YANIK ve ailesini ziyaret ettiler. Kaymakam BURHAN; “Şehidimizin gıyabında tüm şehitlerimize, gazilerimize şükranlarımızı sunuyor. Şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilerimize Allahtan rahmet diliyorum.” Dedi.
Anne ve Babası vefat eden Şehit Kemal YANIK ‘ın, en yakını olarak Cemal YANIK, Kaymakamımızın şehitlerimiz ve gazilerimize yönelik olarak yaptığı ziyaretlerden dolayı kendisine teşekkür etti.