Kaymakam BURHAN, İlçemizde bulunan Hendek Melek Nişancı Huzurevinde kalan, bakım altında bulunan yaşlılarımızla iftarda bir araya geldi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren, Hendek Melek Nişancı Huzurevinde yaklaşık 56 yaşlımıza hizmet verilmektedir.
 
  

Huzurevi Müdürlüğü tarafından organize edilen ve yaşlılarımız onuruna düzenlenen iftar programda, Kaymakamımız Orhan BURHAN ve Eşleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU ve Eşleri, Huzurevi Müdürü Emel ÇELİK, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Meral UYGUN, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Erhan SUNMAN, Sarıdede Mahalle Muhtarı Mustafa SEMİZ ile Melek Nişancı Huzurevi Personeli ve Aileleri katıldı.
 
   
 

İftar yemeğinden önce yaşlılarımızı tek tek ziyaret ederek bir süre sohbet eden Kaymakam BURHAN, Huzurevi Müdürü Emel ÇELİK ‘ten yaşlıların durumu ile ilgili bilgi aldı.
 
   

İftar yemeğinin ardından yaşlılarımızla sohbet eden Kaymakam BURHAN, Ramazan ayının manevi havasında, değerli büyüklerimizle bir arada bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.