15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, Hendek Kaymakamı Orhan BURHAN, Hendek Müftüsü Abdurrahman ŞAHİN ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Meral UYGUN, Hendek İkramiye Mahallesinde ikamet eden, Gazi Abdullah KOCA ‘nın ailesini evinde ziyaret etti.
 
15 Temmuz 2016 'da (FETÖ) Fetullahçı Terör Örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişiminde İstanbul Büyükşehir Belediyesi önünde yaralanarak gazi olan İstanbul Üniversitesi, Hukuk Fakültesi 4. Sınıf öğrencisi Abdullah KOCA ‘nın okul nedeniyle il dışında olması dolayısıyla, Din Görevlisi Babası Orhan KOCA, annesi ve kardeşi nezdinde ziyaret gerçekleştirildi.
 
 
 
Baba, Orhan KOCA ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kaymakam Orhan BURHAN; ziyaretle ilgili; “Şehit ve gazilerimize minnet borçluyuz. Şehitlik ve Gaziliğin karşılığı hiçbir dünyevi değerle ölçülemez. Şehit ve Gazilerimiz hain darbe girişimi karşısındaki cesur duruşlarıyla destan yazdılar. Göğsünü siper eden şehit ve gazilerimizin hakkını ödeyemeyiz. Şehitlerimize Allah ‘tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum.” dedi