13 takım ile başlayan Hendek Kaymakamlığı 15 Temmuz Şehitleri Voleybol Turnuvasında Yemen Kahvesi takımını yenen Karayolları Voleybol turnuvasının Şampiyonu oldu.
3. lük maçında da Genç Karadenizliler Derneğini mağlup eden Hendek Esnaflar turnuvanın 3. sü oldu.
Final Karşılaşmasını Kaymakamımız Orhan BURHAN, Sakarya Büyükşehir Beldiyesi Başkan yardımcısı Şenay SAKAL, Ak Parti Hendek İlçe Başkanı A.Kemal SOFU, Hendek Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN, Hendek Eski Emniyet Müdürü  İsmail BAŞ,  Kara yolları İşletme Şefi Hüseyin DORUM,Hendek Gençlik hizmetleri Ve Spor Müdürü Süleyman AKICI ve çok sayıda voleybol sever izledi.
Hendek Kaymakamlık 15 Temmuz Şehitleri Voleybol Turnuvası final karşılaşması Karayolları ile Yemen Kahvesi arasında oynandı.
Karayolları ilk sette iyi başladı Yemen Kahve’sine göre daha iyi oyun sergileyen karayolları ilk setti 25-22 kazandı.
İkinci sette de Karayolları üstünlüğünü devam ettirdi ilk setteki aynı sayı ile 25-22 kazanarak   maçı 2-0 getirdi.
Üçüncü Sette toparlanan Yemen Kahvesi takımı Setti 25-22 Kazanarak maçı 2-1 ' e getirdi
Dördüncü sette Yemen Kahvesi takımı çok hata yapınca Karayolları takımı bu fırsattan yaralandı seti 25-17 kazanarak turnuvanın Şampiyonu oldu.
Üçüncülük maçında ise Hendek Esnaflar – Genç Karadenizliler Derneği arasında oynanadı. Müsabakanın ilk seti her iki takımda maçı kazanma azmiyle karşılaşmaya başladı Genç Karadenizliler Derneğine göre biraz daha üstün olan Hendek Esnafları ilk seti 25/21 kazanan taraf oldu.
Karşılaşmanın ikinci setinde toparlanan Genç Karadenizliler Derneği ikinci seti 25-19 kazanarak maçı 1-1 getirdi.
Büyük çekişmeye sahne olan üçüncü set 30-28 kazanan Hendek Esnafları maçta 2-1 öne geçen taraf oldu.
Dördüncü sette üstün olan taraf Hendek Esnafları oldu seti 25-22 alıp maçtan 3-1 galip ayrılarak Hendek Kaymakamlık 15 Temmuz Şehitleri Voleybol Turnuvasında üçüncü olan taraf oldu.
Hendek Kaymakamlık 15 Temmuz Şehitleri Voleybol Turnuvasında ikinci olan Yemen Kahveci takımının madalyasını Sakarya Büyükşehir belediyesi Başkan Yardımcısı Şenay SAKAL ile birlikte Ak parti Hendek ilçe Başkanı A.kemal SOFU verdi.
Turnuvada Hakemlik yapan Rauf Özhan ÜLBAĞ’a katkılarından dolayı Kaymakamımız Orhan BURHAN plaket verdi.
Şampiyon olan Kara yolları takımının Madalya ve kupasını Kaymakamımız Orhan BURHAN tarafından verildi.
Kupayı Alan Karayolları takımı bir kaza sonrası bir ayağını kaybeden arkadaşları halen daha tedavi gören Murat AYDIN isimli arkadaşlarına hediye ettiler.
Turnuvaya katılan tüm takımlara Kaymakamımız Orhan BURHAN tarafından katılım belgesi verildi. Toplu fotoğraf çekimi sonrası ödül töreni sona erdi.
Hendek Esnaf takımının madalya ve üçüncülük kupası Hendek Gençlik hizmetleri ve Spor müdürü Süleyman AKICI, Karayolları İşletme Şefi Hüseyin DORUM ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri DOĞAN tarafından verildi.