Okul Ziyareti ve İstişare Toplantısı 22 Şubat 2019 Cuma günü saat 10.00’da Hendek Kaymakamı Orhan BURHAN’ın Başkanlığında; İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇUHADAR, Mustafa Asım İlkokulu Müdürü Öcal DANYERİ, Müdür Yardımcıları Abdullah KÂHYA ve Burçin DÜŞÜNSEL BAYLAN, Okul Aile Birliği Başkanı Yasemin TERZİ’nin katılımı ile başladı.
          Yapılan toplantıda, Hendek Kaymakamı Orhan Burhan okulun genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi istedi. Okul Müdürü Öcal DANYERİ, Mustafa Asım İlkokulu bünyesinde yürütülen çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi. Ayrıca devamsız öğrencilerin devamının sağlanmasına yönelik gerçekleştirilen alan gezilerinden ve ev ziyaretlerinden bahsedildi. Hendek Kaymakamı Orhan Burhan, eğitim öğretime destek olmak için ellerinden gelen imkânı ortaya koyacaklarını ve okulların çalışmalarını desteklediklerini ifade etti.
        İdari toplantıdan sonra öğretmenler odasında tüm öğretmenler ile kısa bir istişare toplantısı daha yapıldı. Toplantı, öğretmenlerin görüş ve önerileri alındıktan sonra Hendek Kaymakamı Orhan BURHAN’ın iyi niyet dilekleriyle sonlandı.