Kaymakamlığımız, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Hendek Belediye Başkanlığı işbirliği ile Şehit Emniyet Müdürü Ali Gaffar OKKAN anısına geleneksel olarak düzenlenen, bu yıl 13 İlden, 67 kulüp ve 1100 sporcunun katıldığı İller Arası Karate Turnuvası 19 Ocak Cumartesi günü Hendek Spor Salonunda gerçekleştirildi.
 
Sayın Valimiz Ahmet Hamdi NAYİR, Sayın Kaymakamımız Orhan BURHAN, Baro Başkanı Av. Abdurrahim BURAK, İl Emniyet Müdürü Fatih KAYA, Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih ÇELİKEL, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar ZIMBA, 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İNCİ, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem YÜCE, Şehit Emniyet Müdürümüzün ablası Sebahat ARSLAN ve vatandaşlarımızın katıldığı programda dereceye giren sporculara madalyaları takdim edildi.
 
Protokol üyeleri ve Şehit Emniyet Müdürümüzün ablası Sebahat ARSLAN turnuvaya katılan tüm sporcularla yakından ilgilenerek hatıra fotoğrafları çektirdi.
 
Turnuvada emeği geçenleri canı gönülden kutluyor, katılım gösteren sporcularımıza ve antrenörlerine Şehit Ali Gaffar OKKAN’ ın bu turnuvayla anılmasına destek oldukları için teşekkür ediyoruz.