Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU  ilk olarak 2. OSB’yi ziyaret etti. Valimizi Hendek 2. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü BODUR ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Valimize, Kaymakamımız Orhan BURHAN ve Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ eşlik etti.
            Valimiz, 2. OSB’de faaliyet gösteren AKPA Alüminyum, Gizem FRİT ve DAIKIN fabrikalara ziyaret ederek, üretim bölümlerini gezdi.
GİZEM FRİT ziyaretinde Valimizi Genel Müdür Veysi KÜÇÜK karşıladı ve bir süre sohbet ettikten sonra fabrikanın üretim bölümü gezildi.
DAIKIN Fabrikası ziyaretinde de Valimizi Genel Müdürler Nozaki SHİGERO, Cemil YİĞİT ve İdari İşler Endüstriyel İlişkiler Müdürü Mete BALKIZ karşıladı. Fabrikanın üretim bölümü gezilerek, fabrikanın faaliyetleri ile ilgili brifing  verildi. Valimiz fabrika işçileri ile birlikte yemek yiyerek sohbet etti.
2. OSB Ziyareti sonrası Kaymakamlığa geçildi. Ziyarette Kaymakamımız Orhan BURHAN, Valimizi Hendek hakkında bilgilendirdi. Daha sonra Valimiz Hendek Belediyesi’ni ziyaret etti. Valimizi Hendek Belediyesi girişinde Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, başkan yardımcıları ve birim amirleri karşıladı. 
Ziyarette, Kaymakamımız Orhan BURHAN,  Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal SOFU da hazır bulundu. Başkan İrfan PÜSKÜLLÜ, Valimizi Hendek hakkında bilgilendirerek, belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU, belediye ziyareti sonrası İlçemizden ayrıldı.