Vergi Haftası dolayısıyla  Hendek Vergi Dairesi Müdürü Nejmettin AYDIN ve Vergi Dairesi personelleri Kaymakam Orhan BURHAN’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette Vergi Dairesi Müdürü Nejmettin  AYDIN, sunulan hizmetler ve hafta kapsamında yapılacak etkinlikler hakkında Kaymakam BURHAN’a bilgi verdi.
Kaymakam BURHAN, kurumun görev sahasına giren konular ve Hendek  Vergi Dairesi Müdürlüğünün hizmet sunumu konusunda değerlendirmelerde bulunarak tüm çalışanların Vergi Haftasını kutladı.
Vergi bilincinin topluma yayılması gerektiğini bunun için vergi tabanının genişletilmesi gerektiğini ifade eden BURHAN, Çocuklarımıza daha iyi bir eğitim vererek güvenli bir gelecek bırakmak, vatandaşlarımıza götürülecek olan tüm kamu hizmetlerinin seri ve etkin bir şekilde yürütmek, doğal afetlere uğrayan vatandaşlarımızın yaralarını ivedi bir şekilde sarmak için gerekli maddi kaynağı vatandaşlarımızın ödediği vergi gelirleri oluşturmaktadır. Vergi vermenin vatandaşlık görevimiz olması yanında kutsal olduğu bilinciyle, Vergilerini tam ve zamanında ödeyerek ülkemizin kalkınmasına, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza etkin bir şekilde sunulmasına katkı sağlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum dedi.